Апартаменти На Печерську

Апартаменти На Печерську Kiev ligger inom 3 km från tågstationen Kyiv Central och cirka 6 minuter till fots från Toalettens historiemuseum.

Den här lägenheten erbjuder balkong och klädloge, samt bekvämligheter som luftkonditionering. På boendet finns ett badrum utrustat med hårtorkar, badlakan och handdukar. Du har också tillgång till en separat toalett, ett handfat och en dusch.

Förbättra din vistelse med bekvämligheter som vattenkokare, te-/kaffebryggare och kylskåp som finns i den här lägenheten.

För sportentusiaster har den här lägenheten ett utmärkt läge ungefär 5 minuters bilresa från Nationella olympiska idrottsanläggningen och inom 10 minuter med bil från Sankt Andreas kyrka. Gästerna kan besöka Självständighetstorget inom 2 km från lägenheten. Inte långt från boendet hittar du Petjerskaklostret. Апартаменти На Печерську ligger 10 minuter till fots från busshållplatsen Staronavodnytska Street och 750 meter från tunnelbanestationen Petjerska.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Апартаменти На Печерську Kiev
Pechersk Apartment In Kiev Center
Mobilpris

Pechersk Apartment In Kiev Center

374 m från boendet
USD 36 USD 32
per natt
Апартаменты В Центре Метро Кловская
Mobilpris

Апартаменты В Центре Метро Кловская

6.5
Ganska bra 4 recensioner
578 m från boendet
Видова Gulliver Mall, Палац Спорту
Mobilpris

Видова Gulliver Mall, Палац Спорту

677 m från boendet
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Igor Sikorskij Kiev internationella flygplats
    11 km

    Tågstationer

    Kyiv-Moskovskyi Train Station
    3,3 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Matställen

    • Matplats utomhus

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Torktumlare
    • Köksgeråd

    I rummen

    • Klädkammare
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar
    • Handfat

    Utrustning

    • LCD-TV

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 18:00
    Utcheckning: från 08:00 till 11:00
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av Апартаменти На Печерську?
      Populära sevärdheter nära Апартаменти На Печерську inkluderar bland annat Petjerskaklostret, Sankt Andreas kyrka, Självständighetstorget.
    • Kommer vi att njuta av utsikten från vårt rum på Апартаменти На Печерську?
      Ja, rummen på Апартаменти На Печерську har utsikt över staden.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Igor Sikorskij Kiev internationella flygplats
    11 km

    Tågstationer

    Kyiv-Moskovskyi Train Station
    3,3 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Апартаменти На Печерську Kiev

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng